Migrate UI (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Remove
th: เอาออก

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: Key
th: คีย์

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Map
th: แผนที่

en: Processing
th: กำลังดำเนินการ

en: Migration
th: การโยกย้าย

en: - Select -
th: - เลือก -
