Migrate UI (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Actions
hr: Akcije

en: Remove
hr: Ukloni

en: Tags
hr: Oznake

en: Reset
hr: Poništi

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: Length
hr: Dužina

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Filter
hr: Pročisti

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Start
hr: Početak

en: Configuration
hr: Postavke

en: Destination
hr: Odredište

en: Filters
hr: Prečistači

en: Key
hr: Ključ

en: Source
hr: Izvor

en: Processing
hr: Obrađivanje

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: - Select -
hr: - Odaberite -
