Migrate UI (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Tags
is: Efnisorð

en: Reset
is: Endursetja

en: Weight
is: Vægi

en: Label
is: Merking

en: Length
is: Lengd

en: Configure
is: Stilla

en: Filter
is: Sía

en: Start
is: Hefst

en: Filters
is: Síur

en: Processing
is: Í vinnslu

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: - Select -
is: - Velja -
