Migrate UI (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Tags
eu: Etiketak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: Length
eu: Luzera

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Destination
eu: Helbidea

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Process
eu: Prozesua

en: Key
eu: Giltza

en: Source
eu: Iturburua

en: Map
eu: Mapa

en: Migrate
eu: Migratu

en: Processing
eu: Prozesatzen

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Index
eu: Aurkibidea

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
