Migrate UI (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Map
hy: Քարտեզ

en: Processing
hy: Մշակվում է

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
