Migrate UI (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Actions
oc: Accions

en: Remove
oc: Levar

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Weight
oc: Pes

en: Label
oc: Etiqueta

en: Length
oc: Longor

en: Configure
oc: Configurar

en: Filter
oc: Filtrar

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Filters
oc: Filtres

en: Key
oc: Clau

en: Source
oc: Font

en: Processing
oc: En cors de tractament

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Index
oc: Indèx

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
