Migrate UI (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Actions
sq: Veprimet

en: Remove
sq: Hiq

en: Tags
sq: Etiketat

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Filter
sq: Filtri

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Filters
sq: Filtrat

en: Processing
sq: Në përpunim...
