Migrate UI (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Remove
sv: Ta bort

en: Tags
sv: Etiketter

en: Reset
sv: Återställ

en: Weight
sv: Vikt

en: Label
sv: Etikett

en: Length
sv: Längd

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Filter
sv: Filtrera

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Start
sv: Från

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Destination
sv: Mål

en: Filters
sv: Filter

en: Process
sv: Behandla

en: Key
sv: Nyckel

en: Delimiter
sv: Avgränsare

en: Source
sv: Källa

en: Map
sv: Karta

en: Destination name
sv: Namn för mål

en: Migrate
sv: Migrera

en: Processing
sv: Bearbetar

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Source field
sv: Källfält

en: Index
sv: Förteckning

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Migration
sv: Migrering

en: Callback
sv: Återanrop

en: Source IDs
sv: ID-nummer för källor

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Static Map
sv: Statisk mappning
