Migrate UI (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Weight
te: భారం

en: Label
te: లేబుల్

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Source
te: మూలం

en: Processing
te: ప్రాసెస్ చేస్తున్నాం

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
