Migrate Upgrade (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Database type
be: Тып базы дадзеных

en: Continue
be: Працягнуць

en: Source
be: Крыніца

en: @driver_name settings
be: налады @driver_name

en: Review the detailed upgrade log
be: Праглядзець дасканалы журнал абнаўленняў
