Migrate Upgrade (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Database type
sk: Typ databázy

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Source
sk: Zdroj

en: Are you sure?
sk: Ste si istý?

en: Files directory
sk: Adresár súborov

en: @driver_name settings
sk: Nastavenia @driver_name
