Migrate Wizard (2.0.5) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Fields
az: Sahələr

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Key
az: Açar

en: Teaser length
az: Teaser uzunluğu

en: Target
az: Hədəf

en: Migration
az: Miqrasiya

en: Machine Name
az: Maşın Adı

en: Default translation
az: Defolt tərcümə

en: Machine name of the node type.
az: Düyün növünün maşın adı.

en: Human name of the node type.
az: Düyün növünün insan adı.

en: Description of the node type.
az: Düyün növünün təsviri.

en: Help text for the node type.
az: Düyün növü üçün yardım mətni.

en: Title label.
az: Başlıq etiketi.

en: Flag.
az: Bayraq.

en: The original type.
az: Orijinal növü.

en: Flag indicating the node type is enable
az: Düyün növünü göstərən bayraq aktivdir

en: base node.
az: əsas nod.

en: Language for this term.
az: Bu müddət üçün dil.

en: Term name translation.
az: Termin adının tərcüməsi.

en: Term description translation.
az: Termin təsviri tərcüməsi.
