Migrate Wizard (3.0.11) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Vocabularies
el: Λεξιλόγια

en: Fields
el: Πεδία

en: Users
el: Χρήστες

en: Database username
el: Όνομα χρήστη βάσης δεδομένων

en: Database password
el: Κωδικός βάσης δεδομένων

en: Database name
el: Όνομα βάσης δεδομένων

en: Key
el: Κλειδί

en: Database host
el: Διακομιστής βάσης δεδομένων

en: Target
el: Στόχος

en: Database port
el: θύρα βάσης δεδομένων

en: Default translation
el: Προκαθορισμενη μετάφραση

en: Flag.
el: Σημαία.
