Migrate Wizard (3.0.4) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Vocabularies
bg: Речници

en: Id
bg: Номер

en: Users
bg: Потребители

en: Database username
bg: Потребител за базата данни

en: Database password
bg: Парола

en: Database name
bg: Име на базата данни

en: Key
bg: Ключ

en: Database host
bg: Хост на базата, обикновено localhost

en: Database port
bg: Порт на базата данни
