Migrate Wizard (3.0.4) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Database username
bn: ডাটাবেস ইউজারনেম

en: Database password
bn: ডাটাবেজের পাসওয়ার্ড

en: Database name
bn: ডাটাবেজের নাম

en: Database host
bn: ডাটাবেজের হোস্ট

en: Database port
bn: ডাটাবেজ পোর্ট
