Migrate Wizard (3.0.8) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Vocabularies
ka: ლექსიკონები

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Database prefix
ka: მონაცემთა ბაზის პრეფიქსი

en: Fields
ka: ველები

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Database username
ka: მონაცემთა ბაზის მომხმარებლი

en: Database password
ka: მონაცემთა ბაზის პაროლი

en: Database name
ka: მონაცემთა ბაზის სახელი

en: Key
ka: გასაღები

en: Database host
ka: მონაცემთა ბაზის სერვერი

en: Database port
ka: მონაცემთა ბაზის პორტი
