Migrate Wizard (3.0.11) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Vocabularies
be: Раздзелы

en: Database
be: База дадзеных

en: Fields
be: Палі

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Database username
be: Імя карыстальніка базы дадзеных

en: Database password
be: Пароль для карыстальніка базы дадзеных

en: Database name
be: Назва базы дадзеных

en: Key
be: Ключ

en: Database host
be: Хост сервера базы дадзеных

en: Teaser length
be: Даўжыня цвялілкі

en: Database port
be: Порт базы дадзеных

en: Default translation
be: Прадвызначаны пераклад
