Migrate Wizard (3.0.11) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Description
is: Lýsing

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: Vocabularies
is: Flokkunarhugtök

en: Database
is: Gagnagrunnur

en: Database prefix
is: Gagnagrunnsforskeyti

en: Fields
is: Svæði

en: Users
is: Notendur

en: Database username
is: Notandanafn gagnagrunns

en: Database password
is: Lykilorð gagnagrunns

en: Database name
is: Nafn gagnagrunns

en: Database host
is: Gagnagrunnsþjónn

en: Database port
is: Gagnagrunnsport

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
