Migration Tools (8.x-2.10) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Examples
is: Dæmi

en: About
is: Um

en: Enable Drush Debug
is: Virkja Drush aflúsun

en: Enable Drush Stop On Error
is: Virkja stoppa drush þegar upp kemur villa
