MILE (Menu Item Link Enhancer) (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Node
el: Κόμβος

en: Block
el: Μπλοκ

en: Block Content
el: Περιεχόμενο Μπλοκ

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
