MILE (Menu Item Link Enhancer) (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Node
hu: Tartalom

en: Block
hu: Blokk

en: Block Content
hu: Blokk tartalom

en: View mode
hu: Nézetmód
