MILE (Menu Item Link Enhancer) (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: None
ru: Нет

en: Node
ru: Материал

en: Block
ru: Блок

en: Block Content
ru: Содержимое блока

en: Block content
ru: Блокировать содержимое

en: View mode
ru: Режим просмотра
