MILE (Menu Item Link Enhancer) (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Node
sk: Uzol

en: Block
sk: Blok

en: Block Content
sk: Obsah bloku

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
