MILE (Menu Item Link Enhancer) (1.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Node
tr: Düğüm

en: Block
tr: Blok

en: Block Content
tr: Blok İçeriği

en: View mode
tr: Görünüm kipi
