MILE (Menu Item Link Enhancer) (1.0.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: None
de: Keine

en: Node
de: Beitrag

en: Block Content
de: Blockinhalt

en: Block content
de: Inhalt blockieren

en: View mode
de: Ansichtsmodus
