MILE (Menu Item Link Enhancer) (1.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: None
et: Puudub

en: Node
et: Postitus

en: Block
et: Plokk

en: Block Content
et: Ploki sisu

en: View mode
et: Kuvarežiim
