MILE (Menu Item Link Enhancer) (1.0.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Node
fr: Nœud

en: Block
fr: Bloc

en: Block Content
fr: Contenu du bloc

en: View mode
fr: Mode d'affichage
