MILE (Menu Item Link Enhancer) (1.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Node
hi: नोड

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Block Content
hi: ब्लॉक सामग्री

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली
