MILE (Menu Item Link Enhancer) (1.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Node
pt: Nó

en: Block
pt: Bloco

en: Block Content
pt: Conteúdo do Bloco

en: View mode
pt: Modo de visualização
