MILE (Menu Item Link Enhancer) (1.0.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Node
cs: Uzly

en: Block
cs: Blok

en: Block Content
cs: Obsah bloku

en: View mode
cs: Režim zobrazení
