MILE (Menu Item Link Enhancer) (1.0.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Node
it: Nodo

en: Block
it: Blocco

en: Block Content
it: Contenuto del blocco

en: View mode
it: Modo di visualizzazione
