MILE (Menu Item Link Enhancer) (1.0.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: None
ja: なし

en: Node
ja: ノード

en: Block
ja: ブロック

en: Block Content
ja: ブロックコンテンツ

en: View mode
ja: ビュー・モード
