MILE (Menu Item Link Enhancer) (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Node
ar: العقدة

en: Block
ar: الصندوق

en: Block Content
ar: محتوى الصندوق

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
