MILE (Menu Item Link Enhancer) (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Node
be: Вузел

en: Block
be: Блок

en: Block Content
be: Змесціва блоку

en: View mode
be: Лад выгляду
