MILE (Menu Item Link Enhancer) (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: None
pl: Brak

en: Node
pl: Węzeł

en: Block
pl: Blok

en: Block Content
pl: Zawartość bloku

en: View mode
pl: Tryb widoku
