MILE (Menu Item Link Enhancer) (1.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Node
ro: Nod

en: Block
ro: Bloc

en: Block Content
ro: Conținutul blocului

en: View mode
ro: Mod de vizualizare
