Mili - Modern, Multi-purpose Drupal 8, 9, 10 Theme (10.1.0) - en to nl translation catalogue (49 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Content
nl: Inhoud

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Search
nl: Zoeken

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Comment
nl: Reactie

en: Up
nl: Omhoog

en: General
nl: Algemeen

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Content Bottom
nl: Onder inhoud

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Sidebar Left
nl: Linker zijbalk

en: Sidebar Right
nl: Rechter zijbalk

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Page Top
nl: Paginakop

en: Page Bottom
nl: Paginavoet

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: mobile
nl: mobiel

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: wide
nl: breed

en: Footer Bottom
nl: Onder footer

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Footer Top
nl: Boven footer

en: Social
nl: Sociaal

en: Theme Color
nl: Themakleur

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Footer first
nl: Eerste voettekst

en: Footer second
nl: Tweede voettekst

en: Footer third
nl: Derde voettekst

en: Primary menu
nl: Primair menu

en: Footer fourth
nl: Vierde voettekst

en: Show Social Icons
nl: Social-iconen tonen

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Book traversal links for
nl: Boeknavigatie-links voor

en: narrow
nl: smal

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu
