Mili - Modern, Multi-purpose Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (11.0.1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Body
br: Korf

en: Search
br: Enklask

en: Node
br: Skoulm

en: Tools
br: Ostilhoù
