Mili - Modern, Multi-purpose Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (11.0.1) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Body
jv: Isi

en: Content
jv: Konten

en: Search
jv: Goléki

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to parent page
jv: Kācā indhunge

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Help
jv: Pitulungan

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Comment
jv: Komèntar

en: Up
jv: Munggah

en: General
jv: Umum

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: wide
jv: āmbā

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
