Mili - Modern, Multi-purpose Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (11.0.1) - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Body
lv: Saturs

en: Content
lv: Saturs

en: Search
lv: Meklēt

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Help
lv: Palīdzība

en: Node
lv: Mezgls

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Comment
lv: Komentārs

en: Up
lv: Augoša

en: General
lv: Galvenie

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Tools
lv: Rīki

en: Content Bottom
lv: Zem Satura

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: mobile
lv: mobilā

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Footer Bottom
lv: Kājenes Apakša

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Footer Top
lv: Kājenes Augša

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne
