Mili - Modern, Multi-purpose Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (11.0.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Search
ta: தேடல்

en: Go to previous page
ta: முந்தைய பக்கத்திற்கு செல்

en: Go to next page
ta: அடுத்த பக்கத்திற்கு செல்

en: Help
ta: உதவி

en: Node
ta: கணு

en: Comment
ta: குறிப்புரை
