Mili - Modern, Multi-purpose Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (11.0.3) - en to vi translation catalogue (29 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Body
vi: Nội dung

en: Content
vi: Nội dung

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to parent page
vi: Đến trang cha

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Page
vi: Trang

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: Up
vi: Lên

en: General
vi: Tổng quát

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Tools
vi: Các công cụ

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Page Top
vi: Đầu trang

en: Page Bottom
vi: Cuối trang

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Powered by Drupal
vi: Sử dụng Drupal

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang

en: Current page
vi: Trang hiện thời

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Previous page
vi: Trang trước
