Mili - Modern, Multi-purpose Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (11.1.0) - en to be translation catalogue (28 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Body
be: Тэкст

en: Content
be: Змесціва

en: Search
be: Пошук

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to parent page
be: Перайсці да бацькоўскай старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Help
be: Дапамога

en: Node
be: Вузел

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Page
be: Старонка

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Comment
be: Каментар

en: General
be: Агульны

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Tools
be: Прылады

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
