Mili - Modern, Multi-purpose Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (11.0.2) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Support
kn: ಬೆಂಬಲ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to parent page
kn: ಮೂಲ ಬರಹ

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Up
kn: ಮೇಲೆ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Tools
kn: ಉಪಕರಣಗಳು

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Head
kn: ಪುನಃ ಲೋಡ್ ಮಾಡು

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್
