Mili - Modern, Multi-purpose Drupal 8, 9 Theme (8.3.0) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Node
sk: Uzol

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Comment
sk: Komentár

en: Up
sk: Hore

en: General
sk: Všeobecné

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty
