Mili (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Search
ast: Guetar

en: Help
ast: Aida

en: Core
ast: Motor

en: Node
ast: Noyu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Comment
ast: Comentariu

en: General
ast: Xeneral

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu
