Mili - Modern, Multi-purpose Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Search
he: חיפוש

en: Help
he: עזרה

en: Core
he: ליבה

en: Node
he: פריט תוכן

en: Page title
he: כותרת דף

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Comment
he: תגובה

en: General
he: כללי

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Tools
he: כלים

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Tabs
he: לשוניות

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Twitter
he: טוויטר

en: YouTube
he: יוטיוב

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: mobile
he: ניידים

en: Powered by Drupal
he: מונע באמצעות דרופל

en: wide
he: רחב

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף
