Mili (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Search
is: Leit

en: Help
is: Hjálp

en: Core
is: Kjarni

en: Node
is: Nóða

en: Page title
is: Titill síðu

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Comment
is: Ummæli

en: General
is: Almennt

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Tools
is: Tól

en: Tabs
is: Flipar

en: Powered by Drupal
is: Knúið af Drupal
