Mili (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Search
th: ค้นหา

en: Header
th: ส่วนหัว

en: General
th: ทั่วไป

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก
