Mili (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Core
vi: Nhân

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: General
vi: Tổng quát

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Tools
vi: Các công cụ

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Powered by Drupal
vi: Sử dụng Drupal

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang
